לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה

منابع نيوز

לקחתי מההורים את מה שטוב בהם. מאבא את ההומור ומאמא את הסחיות website logo אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה website logo בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה website logo לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה website logo عاجل : الجوازات السعودية تفاجئ الجميع وتعلن مصير مؤلم للمقيمين الذين عادوا إلى بلادهم بشأن الإقامة والتأشرات حقهم؟!..شاهد website logo

לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה

منوعات وترفيه
לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה
---

تغيير حجم الخط

לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה
אוטובוס מפואר, עוגות ממותגות והקרנת סרט פרטית הם רק חלק מהאטרקציות שחיכו לאייל מנקין, בנם של אופירה אסייג וגילי מנקין בחגיגות יום הולדתו ה-8. אמנם הוא עוד קטן ויש מצב שהוא לא יזכור את החגיגות המפוארות, אך אמא אופירה אסייג דאגה גם לתעד את הכל. צפו

מי מכם שעוקב באדיקות כמונו אחרי אופירה אסייג ברשתות החברתיות, ודאי לא מפספס את האהבה שהיא מרעיפה על שלושת ילדיה, אייל, אריאל ואמלי. אתמול (ד׳) אייל חגג את יום הולדתו ה-8 ואמא אסייג ממש לא התכוונה לחסוך בהוצאות.

בביתה שבצפון תל אביב העיתונאית ומגישת הספורט הרימה חגיגה של פעם בחיים: את המרתף הביתי היא מיתגה עם שמו של הבן האהוב, פוצצה בחטיפים האהובים עליו, קאפקייקס שנושאים את שמו ועל השולחן הגדול עמדה עוגת קומות שטרם ראינו דומה לה.
אם זה לא מספיק, אסייג העלתה את אייל וחבריו לכיתה, רק בני 8, לאוטובוס ענק ומפואר שחיכה מחוץ לביתה והסיע אותם לסיבוב דאווין, בסופו זכו להקרנת סרט פרטית – בימים בהם הכניסה לאולמות הקולנוע אסורה עקב ההנחיות.

כשחזרו לחצר הבית המפואר, חיכתה להם מכונת צמר גפן מתוק ומפעיל שחילק לילדים ברי המזל עוד קצת סוכר כדי שלא יפסיקו להרים. בסוף המסיבה אייל המתוק שיחרר את הבלונים שקיבל לשמיים וביקש משאלה ענקית. אופירה אסייג תאמצי אותנו.

عدد مرات الزيارة 13040
whatsapp shearingfacebook shearingtwitter shearing