בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה

منابع نيوز

לקחתי מההורים את מה שטוב בהם. מאבא את ההומור ומאמא את הסחיות website logo אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה website logo בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה website logo לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה website logo عاجل : الجوازات السعودية تفاجئ الجميع وتعلن مصير مؤلم للمقيمين الذين عادوا إلى بلادهم بشأن الإقامة والتأشرات حقهم؟!..شاهد website logo

בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה

منوعات وترفيه
בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה
---

تغيير حجم الخط

בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה
הסערה סביב הסרטון לא מפסיקה: אייל גולן צולם כשהוא חוגג קרוב ומנשק בלחי אישה אלמונית בדובאי - והתגובות הקשות לא איחרו להגיע. גולן הבהיר כי מדובר באשתו של חברו הטוב, רונן, שהיה איתו בדובאי וכעת גם האישה המצולמת, מיקי, מגיבה לראשונה ב-mako סלבס: "כ"כ כואב לי"

לא יכל לדמיין שיקרה. סרטון שפורסם ברשת ובו הוא תועד קרוב לאישה אלמונית, תוך כדי שהם חוגגים יחד בדובאי והוא מנשק אותה בלחי, הפך ויראלי וגרר תגובות קשות נגדו. אמנם הסרטון פורסם על מנת להראות כי אייל לא שמר על ההנחיות או על מרחק, אך בפועל, התגובות כולן עסקו בקרבה לאותה אישה.

נמני, אשתו של חברו הטוב, רונן, נמני, מהבעלים של קבוצת "קפה קפה" ולהם ארבעה ילדים. מיקי ורונן היו עם אייל וחיים רביבו בדובאי, שם הם צולמו יחדיו. "מיקי היא כמו אחותי, היא ובעלה רונן הם חברים טובים שלי מזה שנים רבות", כתב אייל. "נפגשנו בדובאי לאחר שלא התראינו כל תקופת הקורונה, הם זוג יקר ואהוב ובילינו ביחד כהרגלנו. אני לא מוכן לתת יד לעוול שנגרם לי, לאשתי ובטח לילדיי בגלל סרטון שהוצא לחלוטין מהקשרו".

בתגובה בלעדית ל-mako סלבס, מתארת מיקי את הבוקר שעבר עליה מרגע פרסום הסרטון ואת הקושי הרב סביב העניין. "אייל גולן הוא חבר טוב של משפחתנו הרבה לפני שהוא הזמר הכי גדול בישראל", היא הבהירה בפנינו. "בילינו ביחד בסוף השבוע בדובאי והוא כ"כ שמר על פרטיותו והיה רק עם המעגל הקרוב אליו, כל כך כואב לי מה שקורה. אני אשת משפחה, אמא לילדים, בסך הכל ביליתי עם בעלי וחבריו שהם כמו משפחה עבורנו".

"זה לא פייר לפגוע בשמו הטוב, חבל לייצר כותרות על גבם של אנשים שיש מאחוריהם משפחה שנפגעת מזה", הוסיפה מיקי. "הנפש של הילדים בעיקר היא כל כך עדינה, אשתו דניאל שילדה תינוקת מדהימה ממש לא מזמן והוא כל החופשה סיפר כמה הוא מתגעגע והיא חסרה לו - למה מגיע להם לעבור את זה?".

"אם אני כאנונימית נאלצתי להתעורר בבוקר להתמודדות כזאת קשה, לא יכולה לדמיין מה עוברים כל אותם מפורסמים על בסיס יומי", היא סיכמה את דבריה. "בבקשה, תפסיקו להוציא דברים מהקשרם! מאחורי כל אדם כזה יש אנשים שזה פוגע עמוק בנשמתם".

عدد مرات الزيارة 2612172
whatsapp shearingfacebook shearingtwitter shearing