אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה

منابع نيوز

לקחתי מההורים את מה שטוב בהם. מאבא את ההומור ומאמא את הסחיות website logo אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה website logo בלעדי: האישה מהסרטון עם אייל מגיבה לראשונה website logo לא חסכה: כך אופירה חגגה יום הולדת לבנה website logo عاجل : الجوازات السعودية تفاجئ الجميع وتعلن مصير مؤلم للمقيمين الذين عادوا إلى بلادهم بشأن الإقامة والتأشرات حقهم؟!..شاهد website logo

אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה

منوعات وترفيه
אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה
---

تغيير حجم الخط

אחרי שנתיים: נסרין בשינוי נוסף בחייה
לא מעט תהפוכות נסרין קדרי עברה לאחרונה בקריירה ובחיים האישיים, וכעת היא מבשרת על שינוי אחר: אחרי תקופה ממושכת בה הייתה חלק מקהילת המשפיעים של המותג "סמסונג", והרוויחה על כך לא מעט, קדרי הודיעה על סיום שיתוף הפעולה בין הצדדים

שנת 2020 ללא ספק הייתה השנה עם הכי הרבה שינויים בחייה של נסרין קדרי. הפרידה מ"ליאם הפקות" ואייל גולן, מערכת היחסים הסוערת עם אושר בן דוד שנחשפה כאן לראשונה והיציאה לדרך חדשה ועצמאית היו ללא ספק אבני דרך חשובות בחייה.

כעת, לרשימה הזו מצטרפת גם העובדה שקדרי וחברת "סמסונג" כבר לא בשיתוף פעולה. בשנתיים האחרונות, כידוע, קדרי הייתה חלק מנבחרת המשפיעים של "סמסונג", אותם היא פרסמה ברשתות החברתיות יחד עם עוד קבוצת מפורסמים שנבחרו ע"י המותג. על שיתוף הפעולה הזה, כמו כולם, גם קדרי הרוויחה סכום נכבד.

"תודה למשפחת סמסונג על שנתיים מטורפות!", כתבה קדרי פוסט אחרון בחשבון האינסטגרם שלה ונפרדה. "אין ספק שהשנתיים האחרונות היו מאוד משמעותיות בחיי. בכיתי, צחקתי, רקדתי ושרתי, אין ספק שהיה מטורף! הייתם לי למשפחה חמה ואוהבת! כבר מתגעגעת".

عدد مرات الزيارة 109208
whatsapp shearingfacebook shearingtwitter shearing

استطلاع رأي
هل يستطيع المبعوث الاممي الجديد إحداث تغييرات ايجابيه في مسار الازمة اليمنيةابحث في الاخبار